www.cvonline.hu

Újságkihordás

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 863556
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

Újságok postaládába történő kihordása Sarkadon

Elvárások:

  •  18. életév betöltése
  •   Sarkad város ismerete
  •   Talpraesett, gyors munkavégzés
  •   Kedves, közvetlen hozzáállás
  •   Kitartás, jó kommunikációs készség

 Munkaidő: 3:00-6:00 hétfőtől péntekig

Amit kínálunk:

Diákbér: bruttó 2500 Ft/nap

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!