www.cvonline.hu

Újságíró gyakornok

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1020458

Légy újságíró gyakornok! Szívesen részesévé válnál egy pozitív kalandnak? Tennél valamit az emberek felrázásáért, a pesszimizmus beszüntetéséért? Ez az, ahogyan kamatoztatni szeretnéd friss szakmai tudásodat? Ne habozz, írj nekünk, ha már régóta tudod, hogy a média világát neked teremtették, és kipróbálnád magad online felületen is. Jelentkezési feltételek: - Szakmai elhivatottság, ami konkrétan a következőket jelenti: ezen a területen szeretnél elhelyezkedni, így ég benned a tanulási vágy, esetleg már most van olyan, amire szakmailag büszke vagy (pl.: diáklap szerkesztője vagyok, saját blogot írok a közösségi kommunikációról, nyertem egy diákversenyt stb.). Folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányaid is ezt igazolják. - Mindig komolyan veszed a munkát, mi pedig cserébe megígérjük, hogy nem kávéfőzésre tanítunk meg. - Kiválóan kommunikálsz szóban és írásban egyaránt. - Vannak szokatlanul pozitív ötleteid és tudod, hogy mitől kattint az online olvasó. - Legalább heti egy napot nálunk tudsz tölteni és a hétköznapokon online tudsz dolgozni egy két órát legalább 3 hónapon keresztül. - Maximum 1,5 év múlva kézhez kapod a diplomád. - Ha találkozol egy angol nyelvű anyaggal, akkor érted, hogy miről szól. Kérjük, csak akkor jelentkezz, ha a fentieknek megfelelsz. A diploma megszerzésekor, kölcsönös elégedettség esetén állásajánlattal csábítunk magunkhoz.
Feladatok:

Elvárások:

Juttatások:

Előnyök:

  • Éld ki újságírói vénádat vagy szunnyadó riporteri őstehetségedet, esetleg légy a szerkesztők gyöngye. Írj a E-mail cím megjelenítése címre egy rövid, de velős szösszenetet arról, hogy miért gondolod, közöttünk a helyed, valamint csatold önéletrajzodat is.

Munkavégzés helye:
  • Budapest