www.cvonline.hu

ÚJSÁGÍRÓ DIÁKMUNKA

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 922396

Otthon végezhető újságíró diákmunka!

Feladatok:
  • Havi 6-8 cikk leadása interjúk alapján kb. havi 10 órában
Elvárások:
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Szakirányú tanulmányok legalább 2016.március 31-ig.
Előny:
  • Cikkírással, interjúztatással kapcsolatos tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség (minimum 1 év)
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Jelentkezz hozzánk a E-mail cím megjelenítése email címen
Egy fél oldalas cikkel egy általad kiválasztott gyorséttermekkel kapcsolatos témáról
Fényképes önéletrajzzal, mely tartalmazza tapasztalataidat!!!
Leveled tárgya legyen BK-ÚJS!