www.cvonline.hu

Újpesti Takarítás

  • Az álláshirdetés ma lejár

Újpesti takrítási munkalehetőség pályakezdőknek és nyugdíjasoknak egyaránt!

Biztos munkahely, hosszú távon, ingyenes egészségügyi szűrések!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Gyártelep területén, folyósok, öltözők, fürdők, mellékhelyiségek takarítása

Elvárások:

  • általános iskolai végzettség

  • takrításban szerzett tapasztalat előny

Amit mi nyújtunk:

  • Szabadon választható béren kívüli juttatások

  • 40 % - 50 % -os műszakpótlék

  • Mávra, Volánra, egyéb elővárosi járatra 86 % os utazási költség támogatás

  • Ingyenes egészségügyi szűrések

  • Dolgozói kedvezmények

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület

  • Műszakrend: egy műszak

  • Munkakezdés előtti személyes körbevezetés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +06 20 211 33 13-as telefonszámon érdeklődhet.

Kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014