www.cvonline.hu

Újdonságbeszerző mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.12.25.
Hirdetés azonosító: 946509

Multinacionális ipari automatizálási területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk Újdonságbeszerző mérnök munkatársat

Feladatok:

-Újdonság projektek beszerzett alkatrész ellátásának kiépítése, raktárfeltöltés levezetése és az anyagellátás felügyelete a termelésátadásig
-Műszaki tartalom felülvizsgálata, gyárthatóság értékelése
-Szükséges változtatások jelzése és/vagy továbbítása
-Beszállítók versenyeztetése/kiválasztása
-Projektértekezleteken és egyeztetéseken való részvétel
-Projektstátusz beszámolók elkészítése, prezentálása
-A beszállítókkal közösen az új termékek alkatrészeinek gyártását előkészíteni
-A beszállító partnereknél gyártástechnológiai fejlesztés és racionalizálás támogatása, a várható újdonságok figyelembe vételével

Elvárások:

-Műszaki végzettség (előnyt jelent gépészmérnök végzettség)
-Gépgyártás technológiák ismerete
-Stratégiai beszerzői tapasztalat
- Német és angol nyelvek munkavégzéshez szükséges magas szintű ismerete

Amit kínálunk:

-multinacionális környezet
-folyamatos fejlódési és karrierlehetőség
-versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a