www.cvonline.hu

Új termék bevezető mérnök

  • A hirdetés 1187 napja lejárt
Autóipari gyártócég megbízásából keresünk Új termék bevezető mérnök munkatársat.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladat:
  • Új termékek bevezetése és fejlesztése;
  • Termék bevezetéssel kapcsolatos folyamatok fejlesztése;
  • Mintagyártások felügyelete és ütemezése;
  • Az új programoknál a különböző folyamatok támogatása;
  • Dokumentációk elkészítése.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Gépészmérnök végzettség ( előnyt jelent: járműgépész szakirány)

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (járműgépész szakirány előnyt jelent);
  • Hasonló mérnöki munkakörben eltöltött 4-5 éves tapasztalat;
  • Autóipar területén szerzett tapasztalat;
  • Autóipari szabványismeret (ISO/TS 16949);
  • APQP, PPAP folyamatok ismerete;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Eredményorientáltság és értékközpontúság;
  • Precizitás;
  • Utazási hajlandóság a munkaidő 20%-ában.

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: O02pse