www.cvonline.hu

Új termék bevezetésért felelős mérnök

  • A hirdetés 836 napja lejárt

Multinacionális autóipari gyártó vállalat megbízásából keresünk tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A fejlesztői csoport tagjaként a cég által gyártott autóipari termékek fejlesztése, komplex termékfejlesztési projektek irányítása;
  • Új termékek és termékváltozások bevezetésének koordinálása, vevők értesítése;
  • Új modell programok szakmai támogatása, az ehhez kapcsolódó akciók tervezése és koordinálása;
  • Kapcsolattartás külföldi tervező csoportokkal;
  • Visszautasított termékek elemzésében való közreműködés, vevői panaszok kezelése;
  • Gép és eszközbeszállítók koordinálása és támogatása, árajánlatok kérése;
  • Elemzéseredmények, PV&DV riportok, méréseredmények rendszerezése,
  • Tesztadatok feldolgozása, árajánlatok és dokumentációk készítése;
  • Vevői prototípus igényekkel kapcsolatos gyártás és kiküldés szervezése;
  • Felmerülő minőségügyi problémák kezelése;
  • Benchmarking tevékenység.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki, tervezőmérnöki végzettség;
  • 1-2 éves gyártási tapasztalat, tervezőmérnöki gyakorlat elvárt;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség;
  • Változatos, önálló, felelősségteljes munkakör;
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör pontos megjelölésével a következő címre küldje.

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500 Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol