www.cvonline.hu

Új modell mérnök – forrasztás / hegesztés technológia

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára immár 25 éve.

Székesfehérvári üzemünkbe keresünk szakmailag tapasztalt kollégát

Feladatai:

  • Meglévő és újonnan bevezetésre kerülő termékek fejlesztése, szorosan együttműködve a tervező és gyártó mérnökökkel
  • Termékváltozások bevezetésének koordinálása
  • Kapcsolattartás külföldi tervező csoportokkal
  • Gyártás szakmai támogatása, az ehhez kapcsolódó akciók tervezése, bevezetése és koordinálása
  • Visszautasított termékek elemzése, riportok készítése
  • Beszállítók támogatása, árajánlatok kérése, megrendelések koordinálása.
  • Vevői visszautasításokból és igényekből származó változások végrehajtása, koordinálása,
  • Változáskövető adatbázisok és táblázatok folyamatos frissítése,
  • Vevői prototípus igényekkel kapcsolatos gyártás és kiküldés szervezése,
  • A gyártósoron felmerülő problémák megoldásának támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Forrasztás / hegesztés technológiák gyártási tapasztalat (min 2 év)
  • Alumínium forrasztás / hegesztés gyártási tapasztalat előny
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Autóipari gyártás tapasztalat (min 2 év)
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Jó analitikus képesség, szervezőkészség
  • Erős folyamat- és rendszerszemlélet

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel hirdetésünk követelményeinek, és szeretne egy sikeres, színvonalas multinacionális cég munkatársa lenni, küldje el önéletrajzát, valamint végzettségét igazoló dokumentumát a lenti e-mail címre a pozíció megnevezésével.

Hanon Systems Hungary Kft.
Személyzeti Osztály
Katona Barbara
8000 Székesfehérvár, Aszalvölgyi út 9-11.

Munkavégzés helye Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Székesfehérvár