www.cvonline.hu

Új Mercedes-Benz haszongépjármű értékesítési tanácsadó

  • A hirdetés 291 napja lejárt

A Jász-Plasztik Autócentrum Kft. Magyarország legnagyobb magyar tulajdonban lévő Mercedes-Benz márkakereskedése.
Bővülő csapatunkba olyan magas színvonalú, minőségi munkát végző munkatársakat keresünk, akik elhivatottan tudják képviselni az automobilt feltaláló márkát egy exkluzív környezetben, s akiket vezetőségünk messzemenőkig támogat a szükséges folyamatos magas szintű képzéssel, személyi, tárgyi feltételek és a megfelelő munkakörnyezet biztosításával.
A Jász-Plasztik Autócentrum csapatába

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • új Mercedes-Benz haszongépjárművek értékesítése szalonban és szalonon kívül
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • új ügyfelek szerzése, piacbővítés
  • a vevőelégedettség és élmény biztosítása szakszerű munkavégzés révén

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • 3-4 éves, az értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély
  • angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

Személyiséggel szembeni elvárások:

  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • gyors, hatékony problémamegoldó képesség, rugalmasság
  • motivált, pozitív gondolkodású
  • új ismeretek iránti fogékonyság, nyitottság a rendszeres tanulásra
  • csapatjátékos
  • energikus, határozott, jó fellépés
  • „értékesítői véna"

Amit kínálunk:

  • stabil, biztos háttér
  • magas színvonalú, kellemes munkakörnyezet
  • prémium márkánál tanulási, fejlődési lehetőség
  • igényes érdekeltségi rendszeren alapuló jövedelem

Munkavégzés helye:
Fót (Budapest M3-M0 csomópont)

Munkakezdés időpontja:
2016. június

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát küldje el nekünk az alábbi e-mail címre „Mercedes-Benz Értékesítési tanácsadó" megjelöléssel.

Jelentkezését köszönjük!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő