www.cvonline.hu

ÚJ GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 755 napja lejárt

Gablini Cégcsoport a gépjármű kereskedelem meghatározó és dinamikusan fejlődő piaci szereplője bővülő értékesítői csapatába

munkatársakat keres.

Feladatok:

  • Gépjármű értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése
  • Ajánlatok készítése, üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • A cég és a márka hiteles, szakmai képviselete
  • Az ügyfélkapcsolati (CRM) rendszer folyamatos aktualizálása
  • A cégvezető felé beszámolók, riportok készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló MS Office ismeret
  • Kiváló kezdeményező, kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Ügyfél centrikus gondolkodásmód
  • Proaktivitás
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • Angol/német nyelvtudás
  • Gépjármű értékesítési területen szerzett 1-2 év tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai kihívás és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre eljuttatni szíveskedjen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő