www.cvonline.hu

ÚJ GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 1131 napja lejárt

A Schiller Autó Család

munkatársat

keres.

Feladatok:

  • Az autószalonba betérő ügyfelek udvarias és szakszerű felvilágosítása, kiszolgálása.
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése.
  • A meglévő ügyfelek további támogatása, új ügyfelek megkeresése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • Ügyfélközpontú szemlélet;
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés;
  • Siker- és teljesítményorientáltság;
  • „B” kategóriás jogosítvány és autóvezetői tapasztalat.
  • Több éves gyakorlat az autóértékesítésben.

Előny:

  • PSZÁF vizsga megléte

Amit kínálunk:

  • Kulturált munkakörülményeket
  • Szakmai továbbképzések

Keressük azt a munkatársunkat, aki szereti a kihívásokat, kitartó és az értékesítést hivatásaként végzi.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát – a munkakör megjelölésével – az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő