www.cvonline.hu

Új gépjármű értékesítő

  • Company_icon Rack Autó Kft.
  • Location_icon Budaörs, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Budaörsi Márkakereskedés gyakorlattal rendelkező kollégát keres

munkakörbe

Elvárások:

  • több éves azonos munkakörben szerzett gyakorlat
  • minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • középfokú német vagy angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS office programok)
  • jó szervező- és problémamegoldó készség
  • ügyfél centrikus szemléletmód
  • megbízható, önálló munkavégzési képesség
  • előny: flotta értékesítésben, és elektromos autó értékesítésben való tapasztalat

Amit kínálunk:

  • dinamikus, fiatalos csapat
  • biztos munkahely
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budaörs

Munkaidő:  Teljes munkaidő

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével a lenti  e-mail címre várjuk!

Helyek Budaörs
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német