www.cvonline.hu

ÚJ GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓK

  • A hirdetés 561 napja lejárt

ÚJ GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓKAT

keres bővülő csapatába

Cégünk magyar tulajdonú középvállalkozás, amely több mint 25 éve tölt be meghatározó piaci szerepet a hazai gépjármű javítás- és kereskedelem területén. Stabilitásunkat folyamatos fejlődésünknek, megújuló képességünknek, valamint dolgozói kollektívánk kitartó munkájának köszönhetjük. Napjainkban négy telephelyen öt márka képviseletét látjuk el, munkavállalóink száma meghaladja a 150 főt.

Ha az Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatunkhoz!

Éljük meg együtt a sikereket!

Feladatok:

  • Gépjármű értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése
  • Ajánlatok készítése, üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • A cég és a márka hiteles, szakmai képviselete
  • Maximális szintű ügyfél-elégedettség biztosítása
  • Az ügyfélkapcsolati (CRM) rendszer folyamatos aktualizálása
  • A cégvezető felé beszámolók, riportok készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló MS Office ismeret
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély

Személyes kompetenciák:

  • Megbízhatóság
  • Pro aktivitás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Hiteles, határozott fellépés
  • Kiváló kezdeményező, kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Ügyfél orientált gondolkodás
  • Csapatban való együttműködés

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, az alábbi e-mail címre eljuttatni szíveskedjen. Amennyiben szeretne többet megtudni rólunk, látogasson el a Link megjelenítése honlapunkra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő