www.cvonline.hu

Új generációs szoftverfejlesztő/tesztelő [ZFSK-CJ01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 540754

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközileg elismert információ technológiával és információ logisztikával foglalkozó svéd cég keres szoftver mérnököket telekommunikációs területre. Budapesti csapatukba keresünk szakmai tapasztalattal és telekommunikációs szektor iránti érdeklődéssel rendelkező C, vagy C++ vagy Java szoftver mérnököket.

Feladatok

- Szeretsz új termékekkel/szoftverekkel ismerkedni?
- Szeretnél részt venni a jövő technológiájának fejlesztésében?
- Szívesen foglalkoznál izgalmas és átlagon felüli feladatokkal napi munkád során?

Akkor Téged keresünk!

Feladatok:

- részvétel a szoftver tervezésében, fejlesztésében és tesztelésében

Ha nyitott vagy egyéb feladatokra, pl. szakmai vezetés, szervezés, people management, kipróbálhatod magad ilyen pozíciókban is.

Külföldi betanulásra van lehetőség!

Elvárások

- C vagy C++ vagy Java minimum 2 éves szoftverfejlesztői/tesztelői tapasztalat
- Linux ismeret
- scriptelési tapasztalat
- középfokú angol nyelvtudás
- felsőfokú releváns végzettség, vagy ezt kiváltandó szenior tapasztalat

Előny

- TCP/IP ismeret

Egyéb

Szakmai hozzáértésedet és teljesítményedet nem csak versenyképes fizetéssel, hanem plusz juttatásokkal is honoráljuk: szabadidős tevékenységek, céges rendezvények, internet és telefon hozzájárulás.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió