www.cvonline.hu

Új generációs - számlavezető munkatárs

  • A hirdetés 514 napja lejárt

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Számlaforgalom kezelése, lekötött betétek, követelések, átutalások kezelése, zárolások és azok feloldása, terhelések és
  • jóváírások számítógépes könyvelése.
  • Számlákhoz kapcsolódó szolgáltatások ügyintézése.
  • Készpénzforgalom bonyolítása.
  • Banki- és bankcsoporti termék- és szolgáltatásértékesítés.
  • Ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés.
  • Budapest egész területén történő változó helyű munkavégzéssel.

Követelmények:

  • Magas fokú mobilitási hajlandóság.
  • Középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Értékesítési szemlélet.
  • Ügyfélközpontúság.
  • Teljesítményorientáltság.
  • Rugalmasság.

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen/ értékesítésben szerzett gyakorlat.
  • Felsőfokú végzettség.
  • Államilag elismert nyelvvizsga.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő