www.cvonline.hu

Új generációs - számlavezetõ munkatárs

  • A hirdetés 743 napja lejárt

Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

Folyamatosan bõvülõ csapatunkba keresünk az alábbi feladatok ellátására munkatársat:

  • Számlák fölötti rendelkezések állandó és eseti megbízások, felhatalmazások; nyilvántartása, igazolások kiadása.
  • Számlaforgalom kezelése, lekötött betétek, követelések, átutalások, zárolások és azok feloldása, terhelések és jóváírások
  • számítógépes könyvelése.
  • Számlákhoz kapcsolódó szolgáltatások ügyintézése.
  • Készpénzforgalom bonyolítása.
  • A munkafolyamathoz kapcsolódó ügyfél-tájékoztatás, ügyfélaláírás és okmányazonosítás.
  • Banki- és bankcsoporti termék- és szolgáltatásértékesítés.
  • Ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés.

Követelmények

  • Középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség.
  • Felhasználói szintû számítógépes ismeretek.
  • Értékesítési szemlélet.
  • Ügyfélközpontúság.
  • Teljesítményorientáltság.
  • Rugalmasság.

Elõnyt jelent

  • Hasonló területen/ értékesítésben szerzett gyakorlat.
  • Felsõfokú végzettség.
  • Államilag elismert nyelvvizsga.

Záró dátum 2015.03.15
Referenciakód 2015.02.11

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő