UI programozó (junior és senior szinten is!) (Referenciaszám: PJ3252)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.01.05.
Jelentkezési határidő: 2015.05.28.
Hirdetés azonosító: 882771
lejárt

Nemzetközi, megbízható navigációs megoldásokat nyújtó, dinamikusan fejlődő ügyfelünk szegedi csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

UI programozó (junior és senior szinten is!)

Feladatok:
- A navigációs szoftver és applikációk User Interface-ének fejlesztése

- Együttműködés a fejlesztői csapattal

Elvárások:
- Valamely script- vagy programnyelv ismerete (LUA-script, Flash ActionScript, C++ ismerete előny)
- Web- és/vagy UI fejlesztési tapasztalat
- Mobil platformok gyakorlati ismerete előny
- Minőségorientált szemlélet és proaktivitás

- Rugalmas hozzáállás, képesség több feladat párhuzamos ellátására
- Angol nyelv legalább középfokú ismerete

Amit partnercégünk kínál:
- Egy sikeres cég biztos háttere

- Modern infrastruktúra
- Jól fizető munkahely (cafeteria, bónuszrendszer)
- Komoly szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség
- Külföldi karrierlehetőség
- Innovatív, jó hangulatú csapat, közös programok
- Rugalmas munkaidő
- Munkavégzés helye: Szeged

Kérem, küldje el részletes önéletrajzátKulcsár Viktória részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, illetve adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Csongrád