www.cvonline.hu
UI integrátor
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.09.03.
Jelentkezési határidő: 2017.09.08.
Hirdetés azonosító: 1180627
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Repülés-szimulációs SW fejlesztésével foglalkozó partnerünk számára keresünk lelkes pályakezdő vagy junior kollégát:

Feladatok

  • Repülőszimulátorok kezelőrendszerével foglalkozó fejlesztői csapat munkájában való részvétel
  • WPF alapú saját fejlesztésű GUI környezetben GUI oldalak létrehozása, azok összekötése a szimulációval
  • Elvárások

  • Legalább alapszintű C# tudás
  • .NET technológiák ismerete
  • WPF ismerete
  • Önállóság és gyors tanulási készség
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Rugalmas utazási hajlandóság, elsősorban Kanadába
  • Előnyök

  • GUI tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Programozási nyelvek mélyebb ismerete (C#, C++, Java, ADA, Python, stb.)
  • Francia nyelvtudás
  • Amit ajánlunk

  • Barátságos, közvetlen munkatársak
  • Egyedi és izgalmas projektek
  • Fejlődési lehetőség programozási nyelvekben
  • Versenyképes fizetés
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió