www.cvonline.hu

UI Fejlesztő

  • A hirdetés tegnap lejárt

UI fejlesztő

Feladatok

  • Részvétel Web projektek UI fejlesztésében és támogatásában egy nemzetközi csapat tagjaként
  • Magas minőségű, újra felhasználható kód írása
  • Aktív részvétel a kód review-k során a vezető UI fejlesztőkkel
  • Szoros együttműködés a back-end fejlesztőkkel (JAVA) akik a cégünk web-es platfomjait fejlesztik és támogatják
  • Együttműködés a designer specialistákkal
  • A csapat belső standardjainak betartása
  • A munkához szükséges dokumentáció készítése és karbantartása

Elvárások

  • Tapasztalat UI fejlesztés területén és a CSS, HTML, JavaScrtipt, JQuery technológiák használatában
  • Alapos ismeretek a böngésző- és platform kompatibilitás terén (IE, Firefox, Chrome, etc.)
  • Tervezési minták és fejlesztői keretrendszerek ismerete (Bootstrap 3)
  • Tapasztalat Adobe Creative Suite vagy hasonló UI tervező eszközök használatával
  • Jó angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Alkalmanként utazási igény felmerülhet a munka során

Előnyt jelent

  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jártasság az MVC (modell-view-controller) és a SPA (single-page application) keretrendszerek használatában, úgy mint Angular
  • Objektumorientált programozási ismeretek (JAVA) és a JEE technológia ismerete
  • Agile szoftverfejlesztési metodológia gyakorlati ismerete
  • Verzió követő rendszer ismerete
  • Referencia munkák
Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő