www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    UI Developer (Junior Technical Lead)

Hozzáadva: 2016.12.19.
lejárt

Nemzetközi autóipari partnerünk megbízásából keresünk UI fejlesztőt hosszútávra.

Pozíció leírása

  • GPS-navigációs szoftver és applikációk felhasználói felületének (UI) fejlesztése.

Elvárások
  • Valamilyen script és/vagy programnyelv ismerete
  • Web- és/vagy UI-fejlesztési gyakorlat
  • Magas szintű önállóság és proaktivitás
  • Minőségorientált szemlélet
  • Képesség több feladat önálló ellátására
  • Angol nyelvtudásLUA script ismerete
  • Szoftverfejlesztési és -tervezési tapasztalat
  • Mobil platformok gyakorlati ismerete
  • Nyitottság az új technológiák elsajátítására
  • Csapatban történő munkavégzési tapasztalat

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk
  • Állást egy sikeres világcégnél itthon, ahol a legjobbaktól tanulhatsz
  • Komoly szakmai kihívásokat
  • Biztos, jól fizető munkahelyet
  • Modern infrastruktúrát
  • Rugalmas munkaidőt
  • A jövő navigációs szoftvereinek fejlesztését a jelenben
  • Fiatalos csapatot
  • Külföldi munkaheteket, ha szeretnéd (Szöul, Tokyo, Detroit, Sanghai)

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Junior Java Developer

RecruIT Kft.

FeladatokDevelop and support applications accor...
Budapest

Java fejlesztő UI, UX

FeladatokBanki üzleti alkalmazások GUI tervezés...
Budapest

Technical Manager

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Technical Manager Munkavé...
Pest