www.cvonline.hu

UI Designer

  • A hirdetés 121 napja lejárt

Az OTP Bank

UI Designer

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • A banki online marketingkommunikációs megjelenések grafikai tervezése
  • Felhasználói felületek tervezése az üzleti célok, a felhasználói igények és a marketingkommunikációs elvek összehangolásával
  • A marketing szempontok és arculati irányelvek képviselete banki projektekben

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség grafikus tervezői vagy gazdasági területen
  • Legalább 2 éves, releváns szakmai tapasztalat online anyagok grafikai tervezésében
  • Képesség a komplex üzleti célok és a felhasználó igények megértésére
  • Pontos és hatékony munkavégzés
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Részvétel jelentős banki projektekben
  • Vonzó juttatási csomag
  • Fiatal, dinamikus csapat

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 26.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő