www.cvonline.hu

UI DESIGNER

  • A hirdetés 204 napja lejárt

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 13 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik sikerre motiváltak és képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az OTP Bank Nyrt.
Marketing és Kommunikációs Igazgatósága

UI DESIGNER

munkakör betöltésére munkatársakat keres

Feladatok:

  • Komplex üzleti igények konceptualizálása és online felhasználói élménnyé való alakítása
  • A honlap és alkalmazások vizuális design elemeinek megtervezése és egységes működésének kidolgozása a felhasználói élménykutatások alapján
  • Felhasználói felületek megtervezése, az üzleti célok, a felhasználói igények és a marketingkommunikációs elvek összehangolásával
    • Képernyő- és folyamattervezés, képernyők validálása, specifikációk, checklistek kidolgozása
    • Információs architektúrák, navigációs stratégiák, sitemapek készítése
    • Persona-k (virtuális felhasználói egyedtípusok) meghatározása, forgatókönyvek és online látogatói utak kialakítása, drótvázak, prototípusok készítése
  • Üzemszerű működés biztosítása, a termék karbantartása és fejlesztése
  • Együttműködés a marketingkommuniációs és UX Researcher szakértőkkel

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség számítástechnika vagy grafikus tervezői területen
  • 2-3 év tapasztalat drótvázas szoftver(ek) használatában és prototípusok készítésében
  • Korszerű User Research (UX) módszerek és design metodológiák ismerete
  • Tapasztalat felhasználói tesztelésben és interjúban
  • Jártasság architektúrális és folyamattervezésben, valamint digitális terméktervezésben
  • Képesség a komplex üzleti célok megértésére és a felhasználó igények képviseletére
  • Erős prezentációs készség, magas szintű szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Képesség pontos és hatékony munkavégzésre egy projektszemléletű munkakörben
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás

Amit kínálunk:

  • Vonzó juttatási csomag
  • Lehetőség belső módszertani projektekre („szakmai kísérletezés”)
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • tervezhető munkaidő

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 5.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő