www.cvonline.hu

UI designer (mobil appok)

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.28.
Jelentkezési határidő: 2017.09.05.
Hirdetés azonosító: 1127788
lejárt

Megbízónk egyedi fejlesztésekkel és meglévő rendszerek fejlesztésével, üzemeltetésével is foglalkozik. Energia-, villamos-, gázipar, metró és vasúti közlekedés területeken van jelen a cég Magyarországon és a világon szinte minden kontinensen.

Feladatok:
· a projektekhez tartozó összes vizuális elem kivitelezése (UI designok, arculati elemek, logó stb.)
· aktív részvétel komplex rendszerek vizualizációjával kapcsolatos belső ötleteléseken
· együttműködni a projekt- és termékmenedzserekkel, valamint a vezető designerrel és a fejlesztőkkel
· wireframek, normál, vagy interaktív prezentációk, storyboardok készítése az ügyfelekkel való kommunikáció elősegítésére
· ügyfél és belső megbeszéléseken való aktív részvétel, és ezeken az előállított design folyamatok / elemek prezentálása
· folyamatos önképzés, a legújabb trendek megismerése és tanulmányozása, valamint gyors adaptálódás a fejlesztési környezetekben beállt esetleges változásokra

Te vagy a legjobb ember a feladatra, ha az alábbiak igazak Rád:
· Sketch app professzionális használata
· Adobe Suite grafikát érintő appjainak professzionális használata (Photoshop, Indesign, Illustrator)

Nice to have:
. Affinity photo és Affinity designer ismerete
· Principle app ismerete/használata, de további előny, ha más rapid prototyping toolt is ismersz (Invision, proto.io stb)
· hallottál már az agilis módszertanról, vagy dolgoztál is benne
· egyszerre tudsz az ügyfél és a felhasználó fejével is gondolkodni
· legalább 2 éves tapasztalatod van céges, vagy freelancer környezetben mobilalkalmazások designjában, és láttál már reszponzív weboldalt tervezői környezetben is
· megérted az angol írott szöveget

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz az oldalunkon keresztül önéletrajzod csatolásával!