www.cvonline.hu
UI designer és fejlesztő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.06.25.
Hirdetés azonosító: 942222
lejárt

Veszprémi - szimulációs rendszerek fejlesztésében vezető - multinacionális Partnercégünk részére keresünk kreatív, tapasztalt munkavállalót az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Könnyen kezelhető, átlátható felhasználói felületek tervezése.
  • Meglévő felület hibáinak javítása, optimalizálása.
  • Kreatív grafikai megoldások készítése.
  • HTML5/CSS/Javascipt alapokon új User Interface tervezése és elkészítése.
  • Együttműködés a nemzetközi és hazai fejlesztői csapattal.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség.
  • UI tervezésben és fejlesztésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat.
  • HTML/CSS/JavaScript tapasztalat.
  • Grafikai szoftverek ismerete.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.
  • "Can do" attitűd, kreatív gondolkodásmód.
  • Mobil platformon szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit nyújtunk:

  • Országos viszonylatban is versenyképes bérezés.
  • Fiatal, dinamikus, professzionális csapat.
  • Kreativitást, kihívást jelentő feladatok.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Modern, a legújabb technológiával felszerelt, inspiráló munkakörnyezet.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.