www.cvonline.hu

Ügyvivő - szakértő

  • A hirdetés 618 napja lejárt

A Debreceni Egyetem Nemzetközi Oktatást Koordináló Központja pályázatot hirdet

„ügyvivő-szakértő”

munkakör betöltésére:

Feladatok:

  • nemzetközi toborzással és felvételi eljárással kapcsolatos feladatok ellátása
  • hallgatók tanulmányi ügyeinek intézése
  • nemzetközi partnerekkel való kapcsolattartás
  • szakmai rendezvények szervezése
  • hivatalos intézményekkel, hatóságokkal folytatott levelezés
  • hivatalos dokumentumok fordítása (angol-magyar nyelven)
  • utazásszervezés

Elvárások:

  • főiskolai, vagy egyetemi végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • kiemelkedő szervező-, kommunikációs -, és kapcsolatteremtő készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • határozottság, precizitás
  • alkalmasság önálló és csapatmunka végzésére

Amit kínálunk:

  • közalkalmazotti alapbért + nem rendszeres, teljesítményarányos juttatásokat (kiemelkedő, minden tekintetben versenyképes összjövedelmet garantálva)
  • cafeteriat
  • nemzetközi környezetet

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel elvárásainknak, kérjük, küldje el fényképes, angol nyelven megírt önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Oktatás / Képzés
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol