www.cvonline.hu

Ügyvivő-szakértő

  • A hirdetés 858 napja lejárt

A Debreceni Egyetem Nemzetközi Oktatást Koordináló Központja pályázatot hirdet

„ügyvivő-szakértő”

munkakör betöltésére:

Feladatok:

  • nemzetközi toborzással és felvételi eljárásával kapcsolatos feladatok ellátása
  • hallgatók tanulmányi ügyeinek intézése
  • nemzetközi partnerekkel való kapcsolattartás
  • szakmai rendezvények szervezése
  • hivatalos intézményekkel, hatóságokkal történő levelezés
  • hivatalos dokumentumok fordítása (angol-magyar nyelven)

Elvárások

  • főiskolai, vagy egyetemi végzettség
  • felsőfokú angol nyelvtudás
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • kiemelkedő szervező-, kommunikációs -, és kapcsolatteremtő készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • határozottság, precizitás
  • alkalmasság önálló és csapatmunka végzésére

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • nemzetközi környezet

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel elvárásainknak, kérjük, küldje el fényképes, angol nyelven megírt önéletrajzát az alábbi postai, vagy a megadott e-mail címre.

98. Nagyerdei krt.  Debrecen – 4032

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Oktatás / Képzés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol