www.cvonline.hu

Ügyvivő szakértő – Tudásmenedzsment szakértő

  • A hirdetés 542 napja lejárt

Semmelweis Egyetem

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet

Innovációs Igazgatóság

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozott (2 év, lehetőség szerint hosszabbítható).

A foglalkoztatás jellege: részmunkaidő, heti 20 óra.

A munkavégzés helye: Semmelweis Egyetem Innovációs Igazgatóság, 1085 Budapest, Üllői út 26.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • a tudásmenedzsmenttel kapcsolatos informatikai kérdésekben szakvélemények, állásfoglalások, beszámolók önálló készítése, a nemzetközi és hazai trendek figyelése, értékelése, részvétel az kapcsolódó szabályozás és nyilvántartó rendszerek kialakításában és fejlesztésében;
  • nyilvántartó rendszer, tudástérkép koncepció kidolgozása, adatok gyűjtése, felvetése, az ehhez kapcsolódó informatikai rendszerek felügyelete, fejlesztése, használat betanítása;
  • egyeztetések előkészítése és utógondozása, a megállapodások megvalósításának koordinációja, ellenőrzése

A pályázati feltételek:

  • főiskolai vagy egyetemi szintű informatikai végzettség;
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség innováció menedzsment, tudásmenedzsment, információmenedzsment, egészségügyi menedzsment területeken;
  • szakmai tapasztalat a kutatás-fejlesztés, tudás- és információmenedzsment és/vagy innováció területén; ipari, gazdasági szereplőkkel meglévő kapcsolatrendszer;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • fejlesztői szintű számítógépes ismeretek (MS Office).

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • angol - magyar önéletrajz;
  • angolul írt motivációs levél;
  • végzettséget és/vagy képzettséget, nyelvtudást igazoló iratok;
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy a pályázatban szereplő adatokat a jogszabályokban és a Szervezeti és Működési Szabályzatban felhatalmazott személyek, testületek megismerhessék;
  • továbbá minden olyan irat, melyet a pályázó a pályázat szempontjából fontosnak tart.

A munkakör betöltőjétől elvárt kompetenciák:

  • precíz, önálló munkavégzés;
  • megbízhatóság, a határidők pontos betartása;
  • részvétel csapatmunkában;
  • jó szervező készség;
  • problémamegoldó készség;
  • együttműködő készség;
  • terhelhetőség, jó stressz tűrő képesség.

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
A pályázat benyújtásának határideje: 2016. április 30.
A pályázatok elbírálásának határideje: 2016. május 6.
Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, tapasztalattól és végzettségtől függően, de az illetmény alapjának megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók;
  • fiatal és innovatív csapatban zajló munka;
  • a munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása;
  • részvétel hazai és nemzetközi, a szakmai feladatokhoz kapcsolódó; továbbképzéseken.

A pályázati kiírás további közzétételének helye:
Link megjelenítése
Kérjük, pályázatában tüntesse fel az alábbi hivatkozási számot:  24529 /KINIG/2016.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol