www.cvonline.hu

Ügyvivő szakértő – Technológia menedzser gyakornok

  • A hirdetés 517 napja lejárt

Semmelweis Egyetem

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet

Innovációs Igazgatóság

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozott (2 év, lehetőség szerint hosszabbítható).

A foglalkoztatás jellege: részmunkaidő, heti 20 óra.

A munkavégzés helye: Semmelweis Egyetem Innovációs Igazgatóság, 1085 Budapest, Üllői út 26.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Részvétel:

  • a találmányok, szellemi alkotások értékelésében és a hasznosítási stratégia kidolgozásában,
  • a technológia menedzser munkájában, a technológia transzfer projektek tervezésében, szervezésében;
  • adatok gyűjtésében és kiértékelésében, üzleti tervek kidolgozásában és szerződések előkészítésében;
  • szervezési és kapcsolattartási feladatokban.

A pályázati feltételek:

  • egyetemi tanulmányok a természettudományok, orvos és állatorvos tudományok, jogtudományok, vagy közgazdaságtan területén,
  • érdeklődés a technológia transzfer és innováció iránt,
  • hallgatói viszony vagy friss diplomás.
  • angol nyelvtudás (nem a vizsga számít, hanem hogy tudod-e használni)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • angol - magyar önéletrajz;
  • angolul írt motivációs levél;
  • végzettséget és/vagy képzettséget, nyelvtudást igazoló iratok;
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy a pályázatban szereplő adatokat a jogszabályokban és a Szervezeti és Működési Szabályzatban felhatalmazott személyek, testületek megismerhessék;
  • továbbá minden olyan irat, melyet a pályázó a pályázat szempontjából fontosnak tart.

A munkakör betöltőjétől elvárt kompetenciák:

  • minőségtudatosság;
  • megbízhatóság;
  • kreatív gondolkodás.

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
A pályázat benyújtásának határideje: 2016. május 20.
A pályázatok elbírálásának határideje: 2016. május 31.
Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, tapasztalattól és végzettségtől függően, de az illetmény alapjának megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók;
  • fiatal és innovatív csapatban zajló munka;
  • munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása;
  • részvétel hazai és nemzetközi technológia transzfer továbbképzéseken;
  • mentorálás: az Innovációs Igazgatóság technológia menedzsereitől.

A pályázati kiírás további közzétételének helye:
Link megjelenítése
Kérjük, pályázatában tüntesse fel az alábbi hivatkozási számot:  24481 /KINIG/2016.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Egészségügy / Szociális ellátás
Jog / Jogi tanácsadás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol