www.cvonline.hu

Ügyviteli munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 760950

Partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Adatrögzítés különböző informatikai rendszerekben,
  • adatbázisok, nyilvántartások vezetése, rendszeres adatközlés, listák készítése,
  • kimenő, bejövő postázási feladatok elvégzése,
  • iratrendezés (lefűzés, sokszorosítás),
  • társosztályokkal történő kapcsolattartás,
  • egyéb ügyviteli feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • minimum egy éves adminisztrátori munkakörben szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • megbízhatóság, önállóság, precizitás,
  • együttműködési készség, monotónia tűrés.
Amit kínálunk:
  • Teljes munkaidő: H-CS 8:00-17:00, P 8:00-14:30,
  • fix bérezés: bruttó 121.000 ft/hó,
  • megbízható vállalati háttér,
  • kulturált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest 12. kerület, Városmajor utca
Kapcsolat:
Fényképes szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Referencia szám: Adm-01

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.

Kategória
Régió