www.cvonline.hu

Ügyviteli munkatárs

  • A hirdetés 1306 napja lejárt

A Friss Kosár, Magyarország első online termelői piaca keres ügyviteli munkatárs pozícióba, tehetséges kollégákat keres

Főbb feladatok:

A marketing tervben foglaltak alapján heti szintre lebontott akcióterv napi végrehajtása

  • honlap termékfrissítése (új termék feltöltése)
  • közös munka az értékesítési vezetővel
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • rendezvények, szervezése, lebonyolítása
  • adminisztratív, napi ügyviteli feladatok

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség, előny a szakirányú diploma
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • menedzserszemlélet
  • eredményorientált gondolkodásmód
  • rugalmasság, önálló munkavégzés
  • szakmai elhivatottság
  • igény a folyamatos fejlődésre
  • jó szervezőkészség, kreativitás

Előny:

  • pozitív gondolkodás
  • számítógép, internet naprakész ismerete

Pályakezdő vagy legalább fél éve fizetett alkalmazásban nem álló jelentkezők pályázatait is várjuk!

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, motivációs levelét és fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk 2014. február 17-én éjfélig!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő