www.cvonline.hu

Ügyviteli munkatárs

  • A hirdetés 82 napja lejárt

A Diófa Alapkezelő Zrt. Működéstámogatási és Ügyviteli Osztálya

Ügyviteli munkatársat

keres

A Diófa Alapkezelő Zrt-nél a Működéstámogatási és Ügyviteli Osztály látja el a vezérigazgató asszisztenciáját, valamint a cég ügyviteli és dokumentumkezelési feladatait.

Keresünk – nemtől és kortól függetlenül – olyan munkatársat, aki szívesen lenne része egy olyan összeszokott, jó hangulatú, motivált és barátságos (jelenleg 5 fős) csapatnak, ahol

  • fontos a minőségi munkavégzés
  • kiemelt figyelmet kap az egymásra történő kölcsönös odafigyelés
  • közösen oldjuk meg a felmerülő problémákat
  • együtt, ugyanazért a célért dolgozunk és ezért egy picit több nekünk ez a hely egyszerű munkahelynél.

Főbb feladatok:

Számlakezelés, ezen belül

  • számlák adatainak nyilvántartásba vétele
  • számlák szkennelése, mentése
  • problémás számlák egyeztetése szóban és írásban

Későbbiekben lehetőség van további olyan ügyviteli feladatokba történő bekapcsolódásra, mint

  • kimutatások készítése
  • iratrendezési feladatok
  • postai előkészítés, stb.

Elvárások, melyeket tesztelni fogunk az állásinterjún:

  • tízujjas vakírás
  • gyors és pontos adatbeviteli képesség
  • alapvető levelezési ismeretek
  • készség szintű szövegszerkesztési és táblázatkezelési ismeretek

Az ideális jelölt:

  • felhasználói szinten, rutinszerűen kezeli az Office alkalmazásokat
  • jó kedélyű, kedves, proaktív és energikus személyiség
  • megbízható, alapos és precíz

Előnyt jelent:

  • adatrögzítési vagy ügyviteli gyakorlat
  • alapvető pénzügyi ismeretek
  • angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • korrekt, fix jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség
  • jó hangulatú csapat
  • bepillantás a cég minden részterületének működésébe

Egyéb információk

  • munkavégzés helye: I. kerület
  • munkaidő: 9.00-17.30 óra között

  • fényképes, word formátumú önéletrajz
  • maximum 1 oldalas motivációs levél
  • a munkába állás legkorábbi lehetséges időpontja
  • nettó fizetési igény

Motivációs levelében kérjük, azokra az információkra fókuszáljon, amelyek az önéletrajzából nem derülnek ki. Például, hogy miért szeretne nálunk dolgozni vagy munkahelyet váltani, milyen tervei vannak a közeli jövőben (tanulás, karrier), mivel szeret foglalkozni szabadidejében stb.

Minden benyújtott pályázatot bizalmasan kezelünk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő