www.cvonline.hu

Ügyviteli munkatárs

  • A hirdetés 288 napja lejárt

Az Ellerton Call Centers Kft. partnere a hazai villamos-energia piac meghatározó szereplője,
Magyarország egyik legjelentősebb villamos-energetikai társaságcsoportjának tagja.

Az alábbi pozícióra keresünk új munkatársat, teljes munkaidőben:

A munkatársak fő feladatai:

  • formalevelek készítése, kiküldése, adminisztrálása
  • telefonos ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • adatfeldolgozás, excel táblázatok töltése, diagramok, kimutatások készítése
  • tömeges adatrögzítés, adatmódosítás a vállalat ügyviteli rendszereiben
  • panaszlevelek szakszerű megválaszolása, számlareklamációk kezelése
  • irattárazás, postázás
  • bejövő e-mailek megválaszolása

Elvárások:

  • erős számítógépes ismeretek, Excel magabiztos használata elengedhetetlen
  • legalább középfokú iskolai végzettség
  • minimum fél éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • kiváló kapcsolatteremtő készség
  • ügyfélorientált hozzáállás
  • monotonitástűrés
  • földgáz és villamosenergia területén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • barátságos munkahelyi légkör, dinamikus, fiatalos csapat
  • alapos szakmai felkészítés, belső továbbképzések
  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú együttműködés
  • támogató vezetés

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

A mennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el szakmai önéletrajzát,
bérigény megjelölésével, a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő