www.cvonline.hu

Ügyviteli munkatárs

  • A hirdetés 304 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára az alábbi pozícióba keresünk kollégát:

(Határozott 8 hónap időtartamra)

Feladatok:

·         Az ingatlanok területének vezetőinek, illetve az ügyviteli/pénzügyi vezető munkájának támogatása

·         Együttműködés a külső számviteli szolgáltatóval

·         A be-és kimenő posta, számlák kezelése

·         Napi fizetési, banki műveletek egyeztetése, előkészítése és végzése

·         Kintlévőségek adminisztrációja

·         Költségelszámolások összeállítása

·         Ingatlanokkal kapcsolatos, valamint ügyviteli, pénzügyi kimutatások, jelentések előkészítése, illetve összeállítása

·         Akták, ügyviteli dokumentációk kezelése

·         Általános operatív ügyviteli teendők ellátása

Elvárások:

·         Középfokú ügyviteli végzettség

·        Legalább 2 éves szakmai tapasztalat, hasonló munkakörben (ingatlanok, ügyvitel, pénzügy területén)

·         Német nyelvismeret, szóban és írásban

·         Számítástechnikai ismeretek: MS Office, Microsoft Outlook, SAP

·         Pontos, precíz munkavégzés, magas szintű felelősségtudat, kiváló kommunikáció

Amit kínálunk:

·         Versenyképes fizetés

·         Jól szervezett és emberközpontú multinacionális vállalati környezet

·         Minőségi munkakörülményeket

·         Egy fiatal csapatba való beilleszkedési lehetőség.

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése és erősítse meg jelentkezését azzal, hogy regisztrál oldalunkon: Link megjelenítése
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő