www.cvonline.hu

Ügyviteli munkatárs

  • A hirdetés 542 napja lejárt

Partnerünk, melyet a magyarországi jelzáloghitelezési piac legrégibb szereplője alapított, budapesti irodájába keresi lelkes, tanulni vágyó új munkatársát az alábbi pozícióba:

(BUD400)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • naprakész információkezelés és szolgáltatás
  • adatrögzítés
  • állománygondozás
  • rendszeres és eseti kimutatások készítése
  • szűrések
  • partnerekkel, ügyfelekkel elektronikus és postai levelezés
  • beadványok, megkeresések nyilvántartásba vétele, ügykezelése

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • 1 éves releváns adatkezelési munkatapasztalattal rendelkezik
  • MS Office programok (Excel, Word) készségszintű felhasználója, gyors, variabilis alkalmazója
  • kifogástalan precizitású, rendszerető, módszeres
  • célorientált hatékonyság jellemzi
  • konstruktív, produktív együttműködő
  • az eredményességhez és csapatmunkához önállóan is képes hozzájárulni

Előnyt jelent:

  • releváns menedzselési tapasztalat
  • banki informatikai rendszerek ismerete (Collection Assistant, Flexcube, SAP)

Amit nyújtani tudunk:

  • cafeteria
  • banki protokoll, szakmai kultúra
  • modern munkakörnyezet, kellemes munkakörülmények

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/227-4144 telefonszámon érdeklődhet!

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014