www.cvonline.hu

ÜGYVITELI MUNKATÁRS - SZIGETSZENTMIKLÓS

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.10.21.
Hirdetés azonosító: 905542

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Szigetszentmiklósi Logisztikai Központunk gazdasági osztályára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós

Az Ön feladata:

  • napi kapcsolattartás a kereskedelmi egységekkel
  • mutatószámok feldolgozása és riportok készítése
  • kiértékelések elvégzése
  • napi adminisztráció vezetése
  • vezetőink támogatása
  • kontrolling feladatok ellátása
  • bizonyos informatikai eszközök karbantartása,  szerelése,telepítése

Az Ön profilja:

  • felsőfokú végzettség
  • középfokú német nyelvtudás
  • magas fokú MS Excel ismeret, makró írás előny
  • jó kommunikációs képesség
  • önálló/precíz/gyors munkavégzés
  • megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság
  • gépírás
  • informatikai képzettség és/vagy tapasztalat előny
  • átlagon felüli szervező-,és kitűnő problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • változatos, színes munkakör
  • stabil háttér, folyamatos fejlődés
  • fiatal, dinamikus csapat
  • versenyképes jövedelem
  • kormányrendelet szerinti munkábajárás költségének 100%-os támogatása
  • étkezési jegy nettó 17.174 Ft (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Erzsébet-utalvány nettó 8.000 Ft (a belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)

Jelentkezni lehet

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük töltse ki online pályázatunkat!

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja