www.cvonline.hu

Ügyviteli munkatárs (Logisztikai szolgáltatási ágazat)

  • A hirdetés 1000 napja lejárt

Ügyviteli munkatárs

 (Logisztikai szolgáltatási ágazat)

Főbb feladatok, munkák:

  • Cégvezető és a cég napi munkájának asszisztálása, koordinálása
  • Rendezvények, tárgyalások leszervezése
  • Dokumentum és szerződés nyilvántartások kezelése
  • Kapcsolattartás, aktív kommunikáció német nyelven a külföldi partnerekkel
  • Irodai adminisztrációs és pénzügyi feladatok elvégzése
  • A fuvarozás során felmerülő problémák gyors megoldása

Elvárások:

  • Társalgási szintű német nyelvtudás
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott fellépés, terhelhetőség és alaposság
  • Problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Külföldi munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest betanulási időszakban, majd Ausztria

Önéletrajz beadási határideje: 2014.07.03

Munkába állás időpontja: azonnal

Fényképes Önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi mail címre várjuk “ügyviteli munkatárs” megjelöléssel.

Helyek Külföld
Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Külföldi munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő