www.cvonline.hu

Ügyviteli munkatárs (Logisztikai szolgáltatási ágazat)

  • A hirdetés 1078 napja lejárt

Ügyviteli munkatárs

(Logisztikai szolgáltatási ágazat)

Főbb feladatok, munkák:

  • Cégvezető és a cég napi munkájának asszisztálása. koordinálása
  • Számlázás
  • Rendezvények, tárgyalások leszervezése
  • Dokumentum és szerződés nyilvántartások kezelése
  • Fuvarszervezési feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás, aktív kommunikáció német nyelven a külföldi partnerekkel
  • A szállítmányozási dokumentációk kezelése
  • A fuvarozás során felmerülő problémák gyors megoldása

Elvárások:

  • Társalgási szintű német nyelvtudás
  • Alapos számviteli ismeretek és/vagy fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
  • TimoCom program kezelésében szerzett gyakorlat
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott fellépés, terhelhetőség és alaposság
  • Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Külföldi munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest 23. kerület, Bilk Logisztikai Központ, Európa út

Önéletrajz beadási határideje: 2014.06.12

Munkába állás időpontja: azonnal

Fényképes Önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi mail címre várjuk “ügyviteli munkatárs” megjelöléssel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő