www.cvonline.hu

Ügyviteli Koordinátor - Mór

  • A hirdetés 40 napja lejárt

Ügyviteli koordinátor

munkatársat keresünk

Főbb feladatok:

  • Logisztikai osztály ügyviteli rendjének és adminisztratív munkájának koordinálása
  • Társosztályokkal való rendszerben való együttműködés kialakítása
  • Logisztikai vezetővel részvétel a munkaszervezésben, munkaerő delegálásban

Amire szükségünk van:

  • Logisztikai, fuvarszervezői képesítés és tapasztalat (min 3 év)
  • Vállalati ügyvitelben való jártasság (min. 3év)
  • Angol – német nyelvből legalább C típusú nyelvvizsga
  • Office család magabiztos ismerete
  • Szabálykövető, tud és akar rendszerben dolgozni, munkája precíz és pontos
  • Határozott egyéniség

Munkavégzés kezdete:

  • azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen.

Helyek Mór
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő