www.cvonline.hu

Ügyviteli folyamatszervező

  • A hirdetés 669 napja lejárt

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Ügyvitelszervezés és Irányítás csapata budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben

ÜGYVITELI FOLYAMATSZERVEZŐ

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Ügyviteli folyamatok, üzleti igények tervezése, szervezése.  Együttműködés a Business Analyst-tel és a Rendszerfejlesztéssel a folyamat IT támogatásának tervezésében,
  • Ügyviteli folyamatok működését hatékonyabbá tevő/ támogató IT fejlesztési igények megfogalmazása,
  • Az üzleti igények bevezetésével párhuzamosan részletes folyamat dokumentáció és ügyviteli eljárásrendek Ügyviteli dokumentációk, utasítások készítése,
  • Az ügyviteli folyamatok módosításainak kommunikációja,
  • A feladatkörébe tartozó folyamatok részletes ismerete,
  • Az ügyvitel szervezési terület hatáskörébe tartozó folyamatok üzleti elemzése, szakmai egyeztetése, dokumentálása,
  • Az ügyvitelszervezéshez kapcsolódó üzleti igények megvalósításának támogatása, tesztelések elvégzése, teszt kivitelezés tervezése, szervezése,
  • A felhasználók oktatása, támogatása,
  • Az üzleti és back office egységek munkájának folyamatos támogatása,
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • Folyamatok mérése, hatékonyság javító javaslatok előterjesztése,
  • Projekt munkákban való részvétel,
  • Hibajelentések elemzése, feltárása, fejlesztőkhöz történő továbbítása,

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (Közgazdász/Pénzügyi)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
  • 1-2 éves folyamatszervezői területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • pontosság és precizitás jellemzi a munkavégzésben,
  • képes átlátni komplex rendszereket, folyamatokat,
  • eredményorientált, pozitív beállítottságú,
  • jó a szervező- és kommunikációs készsége,
  • munkájával szemben mindig igényes,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma speciális területével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy - jövedelemigény megjelölésével – jelentkezzen Karrierportál oldalunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol