www.cvonline.hu

Ügyviteli Folyamatszervező

  • A hirdetés 1208 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Ügyvitelszervezés és Irányítás egysége

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Aegon Központ (1091 Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai

  • Ügyviteli folyamatok, üzleti igények tervezése, szervezése.
  • Együttműködés a Bussines Analyst-tel és a Rendszerfejlesztéssel a folyamat IT támogatásának tervezésében
  • Ügyviteli folyamatok működését hatékonyabbá tevő / támogató IT fejlesztési igények megfogalmazása
  • Az üzleti igények bevezetésével párhuzamosan részletes folyamat dokumentáció és ügyviteli eljárásrendek ügyviteli dokumentációk, utasítások készítése
  • Az ügyviteli folyamatok módosításainak kommunikációja
  • Az ügyvitelszervezési terület hatáskörébe tartozó folyamatok üzleti elemzése, szakmai egyeztetése, dokumentálása.
  • Az ügyvitelszervezéshez kapcsolódó üzleti igények megvalósításának támogatása, tesztelések elvégzése, teszt kivitelezés tervezése, szervezése
  • A felhasználók oktatása, támogatása
  • Az üzleti és back office egységek munkájának folyamatos támogatása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Folyamatok mérése, hatékonyságjavító javaslatok előterjesztése
  • Projekt munkákban való részvétel
  • Hibajelentések elemzése, feltárása, fejlesztőkhöz történő továbbítása

Elvárások

  • felsőfokú (pénzügyi és/vagy közgazdasági) végzettség,

  • MS Office ismeretek,

  • 1-2 éves folyamatszervezői területen tapasztalat előny,

  • középfokú angol nyelvtudás.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • pontosság és precizitás jellemzi a munkavégzésben,
  • képes átlátni komplex rendszereket, folyamatokat,
  • eredményorientált, pozitív beállítottságú,
  • jó a szervező és kommunikációs készsége,
  • munkájával szemben mindig igényes,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma speciális területével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését – jövedelem-igény megjelölésével - 2014. március 31-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő