www.cvonline.hu

Ügyviteli Folyamatszervező

  • A hirdetés 165 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Ügyvitelszervezés és Irányítás csapata budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben

ÜGYVITELI FOLYAMATSZERVEZŐ

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Ügyviteli folyamatok, üzleti igények tervezése, szervezése. Együttműködés a Business Analyst-tel és a Rendszerfejlesztéssel a folyamat IT támogatásának tervezésében
  • Ügyviteli folyamatok működését hatékonyabbá tevő / támogató IT fejlesztési igények megfogalmazása
  • Az üzleti igények bevezetésével párhuzamosan részletes folyamat dokumentáció és ügyviteli eljárásrendek Ügyviteli dokumentációk, utasítások készítése
  • Az ügyviteli folyamatok módosításainak kommunikációja
  • A feladatkörébe tartozó folyamatok részletes ismerete
  • Az ügyvitel szervezési terület hatáskörébe tartozó folyamatok üzleti elemzése, szakmai egyeztetése, dokumentálása
  • Az ügyvitelszervezéshez kapcsolódó üzleti igények megvalósításának támogatása, tesztelések elvégzése, teszt kivitelezés tervezése, szervezése
  • A felhasználók oktatása, támogatása
  • Az üzleti és back office egységek munkájának folyamatos támogatása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Folyamatok mérése, hatékonyság javító javaslatok előterjesztése
  • Projekt munkákban való részvétel
  • Hibajelentések elemzése, feltárása, fejlesztőkhöz történő továbbítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (Közgazdász/Pénzügyi)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
  • 1-2 éves folyamatszervezői területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • pontosság és precizitás jellemzi a munkavégzésben
  • képes átlátni komplex rendszereket, folyamatokat,
  • eredményorientált, pozitív beállítottságú,
  • jó a szervező- és kommunikációs készsége
  • munkájával szemben mindig igényes
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma speciális területével

AMENNYIBEN ÚGY ÉRZI, HOGY A FENTI ELVÁRÁSOK ILLENEK ÖNRE, ÉS SZÍVESEN LENNE TAGJA EGY NEMZETKÖZI NAGYVÁLLALAT MAGYARORSZÁGI LELKES CSAPATÁNAK, ÚGY - JÖVEDELEMIGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL – JELENTKEZZEN KARRIERPORTÁL OLDALUNKON!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol