www.cvonline.hu

Ügyviteli és Marketing asszisztens

  • A hirdetés 493 napja lejárt

Ügyviteli rendszerek, egyedi informatikai megoldások forgalmazásával foglalkozó hazai IT cég Ügyviteli és Marketing asszisztens munkatársat keres Budapest XIII. kerületi irodájába.

Az ideális jelölt:

  • Fő feladatának tekinti a kollégák munkájának támogatását
  • Van tapasztalata rendszeres számlázásban, keretszerződések nyomon követésében
  • Logikusan gondolkodik, önálló munkavégzésre alkalmas (nem csak ismétlődő feladatok tekintetében)
  • Valódi segítője tud lenni a cég marketingeseinek, nem ijed meg a végrehajtandó feladatoktól
  • Proaktív, a munkát nem csak elvégző, hanem azt kereső személyiség
  • Csapatjátékos, a társaság valódi tagja, aki hosszú távban gondolkodik, nem átmeneti állást keres

Ami előnyt jelent:

  • Legalább egy vállalatirányítási rendszerben szerzett jártasság
  • Irodai folyamatok jobbá, gyorsabbá tételén munkálkodó személyiség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód és viselkedés jellemzi délután 17h-kor is

Amiről a munka szól:

  • Fix, bejelentett, 8 órás munka (amely valóban 8 óra alatt elvégezhető)
  • Rendszeres napi, havi számlák elkészítése, kiküldése, bank kezelése
  • Postázási feladatok ellátása
  • Szerződések előkészítése, nyilvántartása, rendszerezése
  • Weboldal változások irányítása
  • Social csatornák kezelése
  • Ügyfelek fogadása, tárgyaló berendezése, kávék, üdítők bekészítése
  • Általános iroda rendben tartás (takarítás nem része!)
  • Irodai beszerzések kezelése: igények felmérése, rendelés, azok beérkeztetése

Amit kínálunk:

  • Kellemes, kulturált munkahelyi környezet, nyugodt stressztől mentes légkör
  • Családközpontú cégvezetés
  • Önálló, kreatív munkavégzés
  • Túlóra kizárva, munkaidő 9-17h-ig

Fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.