www.cvonline.hu

Ügyviteli asszisztens

  • A hirdetés 758 napja lejárt

Kelet-Magyarországon több telephellyel rendelkező nagy árbevételű közel száz főt foglalkoztató gazdasági társaság, felvételre keres

ügyviteli asszisztens

munkakörre munkatársat.

Tevékenységünk kiskereskedelem, központunk Debrecen.

Feladatok:

  • Központi elektronikus és papír alapú dokumentáció kezelése, levelezés, postázás.
  • Központi értéktár, pénztár és készlet kezelése.
  • Iratanyagok rendszerezése, központ iratainak kezelése.
  • Menedzser asszisztensi feladatok ellátása.
  • Elemzések, statisztikák elkészítésében tevékeny közreműködés.
  • Kapcsolattartás és koordináció szerződött tanácsadói partnereinkkel.

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség.
  • Megbízható precíz, önálló és felelős munkavégzés.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Határozott, pozitív és segítőkész személyiség.
  • MS, OFFICE magas szintű ismerete.
  • Tízujjas vakon való gépírás.

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Műszaki dokumentáció kezelésében való jártasság.

Amit kínálunk:

  • Stabil kiszámítható munkahely.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Alkalmazotti jogviszony.
  • Cafeteria.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen.

Jelentkezéseket várjuk fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő