www.cvonline.hu

Ügyviteli Asszisztens

  • A hirdetés 960 napja lejárt
Dunaújvárosi autóipari beszállító partnerünk számára keresünk Ügyviteli Asszisztens pozícióba kollégát.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:
  • Indirekt beszerzések (előkészítés, ajánlatok készítése, tárgyalás beszállítókkal, riportolási feladatok, megrendelések elküldése, áruátvétel)
  • Szervezési, ügyintézési feladatok
  • Vállalati autóbuszjáratok koordinálása
  • Vállalati rendezvények szervezése

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
  • Kiváló szervező és kommunikációs képességek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség

Munkavégzés helye:

  • Dunaújváros
    • céges buszok indulnak Budapestről és Székesfehérvárról
    • albérleti vagy bejárási támogatást nyújt a vállalat

Egyéb információ:

  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Előre lépési lehetőség
  • Juttatási csomag
    • cafeteria rendszer
    • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás
    • albérlet támogatás, szállás lehetőség
    • munkába járási támogatás
    • napi egyszeri meleg étkezés
    • telefon flotta

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Egyéb: Dunaújvárosi autóipari beszállító partnerünk számára keresünk Ügyviteli Asszisztens pozícióba kollégát.

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: R01üas

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol