www.cvonline.hu
Ügyviteli asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.11.19.
Jelentkezési határidő: 2014.11.20.
Hirdetés azonosító: 874674
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
A gumigyártás területén kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező dunaújvárosi székhelyű megbízónk fiatalos csapatába keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

ÜGYVITELI ASSZISZTENS

A leendő kolléga feladatai:
- Indirekt beszerzések (előkészítés, ajánlatok készítése, tárgyalás beszállítókkal, riportolási feladatok, megrendelések elküldése, áruátvétel)
- Szervezési, ügyintézési feladatok
- Vállalati autóbuszjáratok koordinálása
- Válallati rendezvények szervezése

Követelmények
A sikeres pályázó a következőkkel rendelkezik:

- Felsőfokú végzettség
- Minimum 1-2 év tapasztalat irodai szervezői feladatkörben
- Legalább középfokú AKTÍV angol nyelvtudás szóban és írásban
- Erős Ms Office ismeretek (Excel, PPT),
- Kiemelkedő kommunikációs készség, jó szervezőkészség elengedhetetlen
- Magas szintű stressz-tűrő és konfliktuskezelő képesség
- Nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség.