www.cvonline.hu

Ügyviteli Asszisztens

  • A hirdetés 1153 napja lejárt

Nemzetközi kereskedelemhez kapcsolódó adminisztrációval és szaktanácsadással foglalkozó nagy múltú középvállalatunk budaörsi munkahelyre keres munkaerőt az alábbi pozícióba:

Feladatok:

A pénzügyi és a HR terület adminisztratív támogatása: számlázási feladatok ellátása; bankprogram kezelése; munkaidő-beosztások elkészítése, aktualizálása; jelenléti adatok feldolgozása, bérszámfejtés előkészítése; béren kívüli juttatások adminisztrálása; munkaügyi és pénzügyi nyilvántartások vezetése, aktualizálása; kimutatások készítése.

Amit kínálunk:

  • Igényes szakmai munka, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkabéren kívüli juttatások
  • Családias hangulat
  • Napi 6 vagy 8 órás munkaidő

Elvárásaink:

  • szakirányú, legalább középfokú végzettség (pénzügyi, gazdasági vagy HR) VAGY vállalati környezetben szerzett legalább 2 éves munkatapasztalat gazdasági, pénzügyi vagy HR területen
  • készségszintű excel és word kezelés
  • megbízhatóság, elkötelezettség
  • elemző, rendszerező gondolkodás
  • pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • számlázó, bérszámfejtő ill. bankprogram kezelésében szerzett releváns tapasztalat
  • MS Office felhasználói tanfolyam

Ha felkeltettük érdeklődését, jelentkezzen részletes önéletrajzzal, motivációs levéllel az alábbi e-mailben, 2014. január 31-ig.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő