www.cvonline.hu

Ügyviteli asszisztens (6 óra)

  • A hirdetés 823 napja lejárt

Ügyviteli asszisztens
családbarát, 6 órás munkakör

A BPC Rendszerház Kft. két fő Ügyviteli asszisztenst keres Budapest XIII. kerület, Lehel úti telephelyére, az alábbi kondíciókkal:

Az ideális jelölt:

  • Fő feladatának tekinti a kollégák munkájának támogatását
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód és viselkedés jellemzi délután 16h-kor is
  • Van tapasztalata rendszeres számlázásban, keretszerződések nyomon követésében
  • Logikusan gondolkodik, önálló munkavégzésre alkalmas, nem csak ismétlődő feladatok tekintetében
  • Proaktív, a munkát nem csak elvégző, hanem azt kereső személyiség
  • Csapatjátékos, a társaság valódi tagja

Ami előnyt jelent:

  • Legalább egy vállalatirányítási rendszerben szerzett jártasság
  • Irodai folyamatok jobbá, gyorsabbá tételén munkálkodó személyiség

Amiről a munka szól:

  • Fix, bejelentett, 6 órás munka, amely valóban 6 órányi munkavégzést jelent
  • Rendszeres napi, havi számlák elkészítése, kiküldése, bank kezelése
  • Postázási feladatok ellátása
  • Havi riportok elkészítése
  • Szerződések előkészítése, nyilvántartása, rendszerezése
  • Ügyfelek fogadása, tárgyaló berendezése, kávék, üdítők bekészítése
  • Általános iroda rendben tartás (takarítás nem része)
  • Irodai beszerzések kezelése: igények felmérése, rendelés, azok beérkeztetése

Fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Részmunkaidő