www.cvonline.hu

Ügyviteli adminisztrátor

  • A hirdetés 167 napja lejárt

Kelet-Magyarországon több telephellyel rendelkező nagy árbevételű közel száz főt foglalkoztató
gazdasági társaság, felvételre keres

ügyviteli adminisztrátor

munkakörre munkatársat.

Tevékenységünk kiskereskedelem, központunk Debrecen.

Feladatok:

  • Központi bejövő – kimenő elektronikus és papír alapú számlák kezelése, levelezés, postázás
  • Iratanyagok rendszerezése, központ iratainak kezelése
  • Elemzések, statisztikák elkészítésében tevékeny közreműködés
  • Műszakforgalom egyeztetése

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Megbízható precíz, önálló és felelős munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott, pozitív és segítőkész személyiség

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil kiszámítható munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Cafeteria

Munkavégzés helye:

  • Debrecen.

Jelentkezéseket várjuk fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címre.

Helyek Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő