www.cvonline.hu

Ügyvitel gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 697456
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • Számítógépes adminisztráció elvégzése ORACLE-ben
  • Ajánlat bekérés, adatbegyűjtés
  • Operatív feladatok elvégzése, postai küldemények kezelése, irodaszer nyilvántartás
  • Házon belüli rendezvények lebonyolításában való részvétel
  • Utazásszervezés/elszámolás saját rendszeren keresztül
  • Egyéb ad-hoc ügyviteli feladatok elvégzése vezetői utasításra

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű Ms Office ismeretek /Word, Excel, Power Point/
  • Precizitás
  • Problémamegoldó készség

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti minimum 3 nap vállalása

Előnyt jelent:

  • Gazdasági, pénzügyi tanulmányok

Amit kínálunk

  • bruttó 800 Ft/óra
  • céges buszjárat (veresegyházi munkavégzés)
  • lehetőség szakmai fejlődésre

Amennyiben szeretnéd elvállalni a munkát a megadott feltételekkel, jelentkezz rá regisztrációt követően.

Játssz velünk Te is!

December 31-ig gyűjts össze minél több Szuper Órát, legyél Te a hónap LEGszorgalmasabb, LEGkreatívabb Mind-Diákja és szállj harcba a 100.000 Ft értékű Tanulmányi támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése!