www.cvonline.hu

Ügyvezetői személyi asszisztenst keresünk!

  • A hirdetés 763 napja lejárt

A nyíregyházi székhelyű NaturComfort Kft. ügyvezetői személyi asszisztenst keres az alábbi feltételekkel:

A NaturComfort Kft. egy nyíregyházi székhelyű, rendkívül dinamikusan fejlődő telemarketinges vállalkozás, amely elsősorban saját fejlesztésű gyógynövényes készítményeivel vált országszerte híressé az elmúlt években sőt az országhatáron túl is.

Feladatok:

- termelési igazgató feladatainak a segítése

- felmérések, teszthívások koordinálása

- statisztikák készítése

- kimutatások, listázások készítése

- irodai adminisztrációs feladatok végzése

Elvárások: kiemelkedő kommunikációs képességek, beleértve a feladatok megértésének, a tanulásnak a pontosságát és hatékonyságát. Szoftverek és hardverek gyakorlati szintű ismerete, biztos internetkezelési ismeretek.

Munkavégzés helye

NaturComfort központi iroda, Nyíregyháza

Feltételek:

- minimum középfokú végzettség

- Microsoft Office Excel magas fokú ismerete

- további MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

- jó kommunikációs képesség

- terhelhetőség

- precizitás, pontosság

- talpraesettség, gyors betanulási képesség

Előnyt jelent:

- hasonló munkakörben (vezetői asszisztens) szerzett tapasztalat

- ügyfélszolgálati, recepciós tapasztalat

- nyíregyházi lakhely

- 10 ujjas gépírás

- szakirányú végzettség

- felsőfokú végzettség

- értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

- barátságos, kulturált irodai környezet

- bejelentett, 8 órás, hosszú távú munkaviszony

- fejlődési lehetőség

- fix bérezés

Küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével erre az e-mail címre: E-mail cím megjelenítése!

Helyek Nyíregyháza
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő